Hledáme nové posily do našeho týmu

Do našeho zahradního centra v Horních Lhoticích hledáme nové sezónní zaměstnance na Dohodu o provedení práce (DPP). V případě zájmu nám své stručné životopisy a informace o vás posílejte na info@zahradamatusu.cz. Rádi vás pozveme na pohovor. Vhodné pro maminky na mateřské dovolené, důchodce a studenty, kteří rádi prodávají radost a nevadí jim trochu tempa a komunikace se zákazníky. Budeme se těšit!!!!

Jarní sezóna se blíží

I když počasí nás zatím jen tak zkouší, naše prodejna se chystá na start nové sezóny.
Připravili jsme pro vás několik akčních nabídek a doufáme, že vás jimi potěšíme.

Pro velký úspěch pokračuje cenová akce na MULČOVACÍ KŮRU 60 L balení za 59,90 Kč, na 60L balení ZAHRADNICKÉHO SUBSTRÁTU a RAŠELINY - obojí za 89 Kč.

Ale to není vše!!! Náš leták se všemi plánovanými jarními akcemi si můžete prohlédnout ZDE: Leták jaro 2018 ZDE

Předjaří v naší prodejně, aneb, co u nás právě naleznete

I nyní má naše prodejna co nabídnout: rychlené cibuloviny, pokojové rostliny, petrklíče, semínka a vše k výsevu, sadbu cibule, jarní cibuloviny - nyní nejširší nabídka gladiolů, jiřin, lilií a dalších, dále pak jarní dekorace, velikonoční dekorace či hnojiva a postřiky v kompletní nabídce pro jaro. Těší se na vás kolektiv ZM.

Zákaznické karty plné výhod

Nakupujete u nás pravidelně? Chcete využívat výhod našich zákaznických karet? Přečtěte si pravidla pro jejich užívání a požádejte si o vystavení karty na naší pokladně! PRO VELKÝ ZÁJEM PRÁVĚ DOPLNĚNA ZÁSOBA KARET PRO SEZÓNU 2017! Pravidla používání zákaznických karet ZM

Dárkový poukaz ze Zahrady Matúšů

Hledáte inspiraci na dárek k narozeninám, jmeninám či výročí? Nebo zajímavý vánoční dárek?? Nabízíme dárkové poukazy s roční výběrní lhůtou. Jejich hodnota je pouze na vás, obdarovaný si za ně může vybrat cokoliv z naší nabídky a jejich platnost je jeden rok od data vystavení. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám je na počkání vystavíme.

Navštivte nás na Facebooku

Označte naši facebookovou stránku "To se mi líbí" a získávejte každý týden aktuální informace o novinkách v naší prodejně, o novinkách v našem sortimentu a plánovaných akcích. NOVĚ SI TAM MŮŽETE I VIRTUÁLNĚ PROJÍT NAŠÍ PRODEJNOU!!! více

PF 2018

Přejeme všem našim zákazníkům úspěšný start do nového roku a těšíme se na naše vzájemné setkávání a spolupráci v roce 2018. Vaše Zahrada Matúšů

23. 12. 2017 - 7.1. 2018 máme zavřeno

V období Vánoc a první týden v lednu máme zavřeno. Znovu se na vás budeme těšit v pondělí 8.1. 2018 v klasické otvírací době 9:30 - 16:30. více

Advent v Zahradě Matúšů

V sobotu 2.12.2017 Vás zveme na zahájení adventního a předvánočního
prodeje v našem zahradním centru. V naší vánoční dílně si můžete vyrobit vaše vlastní originální adventní či vánoční dekorace, z naší nabídky vybrat hotové věnce, svícny či vánoční květiny. Přijeďte s námi přivítat vánoční čas!!! více

Kavkazské jedle za báječných 499,- a 599,-

Jako díky za vaši celoroční přízeň jsme pro vás připravili a sehnali krásné čerstvé kavkazské jedle ve velikosti 150-200 cm za jednotnou cenu 499,- za kus a ve velikosti 175-220 cm za 599,- za kus.
Stromky vám samozřejmě zabalíme, takže je bez problému odvezete i osobním autem!!! V prodeji od 28.11.2017. Možnost odložení vybraného a zaplaceného stromku u nás ve školce a vyzvednutí nejpozději do 22.12.2017!!!! Možnost dopravy po domluvě!!!

Již nyní si můžete v naší prodejně také vybrat vánoční stromky v květináči - stříbrné smrky, smrky, jedličky.

Od 8. 12. 2017 zahájíme prodej vánočních stromků české produkce - borovice černá, borovice lesní, smrk stříbrný, jedle kavkazská a další.

Přijeďte si vybrat!!

Zahajujeme prodej kontejnerovaných vánočních stromků

Vánoční stromky v květináčích jsou tu !!!! Krásné stříbrné smrky ve třech velikostech, jedle korejské a normandské a borovice .....

Ořešáky v prodeji!! Od listopadu otevřeno v týdnu 9:30-16:30

Nově jsme doplnili sortiment ovocných stromků o roubované ořešáky (Lake, Saturn, Apolo) a rozšířili sortiment sloupových jabloní! Těšíme se na vás v pro zimní období upravené otvírací době v pondělí - pátek 9:30 - 16:30!!! V sobotu máme otevřeno jako tradičně od 8:00 do 13:00.

ŠVESTKY, třešně, sladkovišně a asijské hrušky už také na skladě

Rozšířili jsme nabídku ovocných stromků o třetí várku. Na výběr máme z bohatého sortimentu jabloní, hrušní, třešní, višní a sladkovišní, švestek včetně Toptaste, mirabelky Bellamira, rynglí, meruněk, asijských hrušek a samozřejmě i drobného ovoce, včetně ostružinojahod a velkoplodých šípků Karpatia.

Fotogalerie z Dýňování na FB

Na Facebooku si můžete prohlédnout fotogalerie z našeho podzimního Dýňování 2017, včetně fotek z našeho fotokoutku!!! více

Prodej ovocných stromků startuje

Jedná se zatím především o jabloně - 20 odrůd a hrušně 15 odrůd. V omezené míře třešně, višně, ryngle a švestky -další odrůdy budou v prodeji později.
Již nyní v prodeji také stromkové rybízy a angrešty a balíčkované růže - velkokvěté.

Podzimní sezóna začíná - prohlédněte si náš nový leták

Se začátkem září se naše zahradní centrum definitivně převléká do podzimních barev. Nová sezóna je tady. Na co se můžete letos těšit a kdy bude naše oblíbené Dýňování? Prohlédněte si náš leták! Těšíme se na vás, Vaše ZM Barevný podzim - leták

Zahájen prodej stromkových rybízů a angreštů

Zahájili jsme prodej stromkových rybízů a rezistentních angreštů v bohatém sortimentu odrůd. Přijeďte si vybrat. Dále u nás naleznete: okrasné chryzantémy různých velikostí, macešky, vřesy a další okrasné rostliny pro podzimní výzdobu, halloweenské dýně, okrasné dýně, hokaido a máslové dýně. Těšíme se na vás!!!

Okrasné trávy kralují!

Přijeďte si k nám vybrat okrasné trávy, které jsou v těchto dnech v plné kráse. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu od nejmenších bochánků po třímetrové solitery. V malých i velkých květináčích. Zásoby doplňujeme z naší vlastní produkce každý den.

Barevný podzim je tu!!

Přijeďte si k nám vyladit svůj dům a zahradu do podzimních barev. Nyní široká nabídka vřesů, chryzantém, macešek, okrasných zelí a dalších zajímavých rostlin pro podzimní dekorace. Prohlédněte si náš podzimní leták!!

Propadněte kouzlu bahenního ibišku

Bahnní ibišek - Hibiscus moscheutos je populární novinkou. Jedná se o trvalku, která každý rok na podzim odumře až k zemi. Na jaře vyraší nové stonky plné obrovských květů. Rostlina má ráda dostatečnou zálivku, nejlépe vlhké slunné místo a pravidelné hnojení. Prodáváme ji v růžové, sv. růžové, bordó a červené barvě.

Široká nabídka vodních rostlin

Stále tu máme bohatou nabídku vodních rostlin - lekníny, plovoucí rostliny, vodní rostliny do mělčin i hloubky, vlhkomilné rostliny na břehy. Vše doplněno o vhodné nádoby pro vodní rostliny a substráty.

Sezóna levandulí

Právě nám nakvétají levandule - letošní rostliny z naší vlastní produkce v odrůdách Hidcote a Anna, postupně se budou přidávat i další druhy. Krom nich již máme naše vlastní letošní pokryvné a stromkové růže, keřové angrešty a keřové rybízy a trvalky. Těšíme se na vás!!!

Bylinková zahrádka od nás!!

Přijeďte si k nám vybrat rostliny pro vaši bylinkovou zahrádku či váš bylinkový koutek na terase: bazalku, tymián, rozmarýn, oregáno, mátu, šalvěj, kari či libeček. Dále pak rýmovník, pelyněk, šťovík, šantu, yzop a další. V prodeji i velmi populární kotvičník!!!

Sortiment pro vaši zahradu na míru

Renovujete či zakládáte zahrádku, máte projekt plný latinských názvů a nevíte si rady. Připravíme pro vás materiál na míru - přineste nám váš projekt a ostatní nechte na nás: seženeme veškerý materiál, prodiskutujeme s vámi ceny a případné záměny dle vašeho přání, rostliny označíme a poradíme s jejich sázením. Neváhejte se na nás obrátit!

Bylinkový týden v Zahradě Matúšů

Od 22.4. do 29.4. se u nás můžete těšit na Bylinkový týden v Zahradě Matúšů - nejširší nabídku bylinek a letniček v sezóně. V sobotu 29.4. 2017 máme i prodlouženou otvírací dobu - 8:00 - 17:00.

Více informací naleznete i na našich FB stránkách!!!

Těšíme se na vás!!! Podrobnosti Zde!

Široký sortiment letniček

V těchto dnech si u nás stále ještě můžete vybrat z bohaté nabídky letniček a rostlin pro vaše terasy. Každý týden naši nabídku doplňujeme a rozšiřujeme o další druhy a rostliny. Přijeďte si k nám vybrat muškáty, surfinie, milionbellsky, lobelie, gazanie a jiné pro svá okna a terasy!

Jaro je tu!

Jaro si s námi sice stále ještě pohrává, ale naše prodejna je na něj připravená, zahájili jsme prodej ovocných stromů, jarních kytiček, velikonočních dekorací a všeho, co budete potřebovat pro první jarní chvíle na vaší zahradě a ve svém bytě. Máme již také připravený téměř kompletní sortiment naší venkovní prodejny. Těšíme se na vás!! více

Jarní prodej ovocných stromků zahájen

V prodeji máme široký výběr ovocných stromů - jabloní (především nové rezistentní odrůdy), hrušní, ořešáků, třešní - včetně samosprašných, višní, slivoní - především nové druhy švestek, které jsou rezistentní či tolerantní (odolné ve dřevu a plodu) k nemoci šárka (Toptaste, Topfirst, Haganta a další), meruňky (včetně mrazuodolných), broskve a nektarinky. Dále pak drobné ovoce - rybízy, angrešty, josta, maliny, ostružiny, ostružinomaliny, borůvky, brusinky, aronie, moruše, muchovník, minikiwi a další.

První dávka jara dorazila na naši prodejnu

Už máte plné zuby zimy. Nelíbí se vám barvy, které vidíte při pohledu z okna. Přijeďte si k nám vybrat první jarní posly - právě jsme doplnili sortiment! Najdete u nás primule, rychlené cibuloviny, orchideje, zelené pokojové rostliny a další. Krom toho již kompletní jarní nabídku osiv, sazečky, hnojiv, postřiků a substrátů. Doplňujeme také jarní a velikonoční dekorace. Sezóna už je za dveřmi .... více

Dušičková vazba 2016

Pomalu pro vás chystáme a plánujeme dušičkovou vazbu pro letošní sezónu. Na prodejně máme připraven vzorník s ceníkem, který vám usnadní objednávání vazeb. Pokud dáváte přednost výběru na místě, od 14.10. 2016 budeme mít až do začátku listopadu k volnému prodeji každý den čerstvé výrobky v různých stylech a velikostech. A s nimi samozřejmě všechny možné chryzantémy, macešky, vřesy atd. Pokud si dušičkovou výzdobu raději připravujete sami, i vy nemusíte zoufat, od 10. října si u nás můžete vybrat z široké nabídky podložek, přízdoby, exotů, sušiny, drátů a dalších věcí, které budete potřebovat. Fotografie z loňské produkce si můžete prohlédnout na Facebookové stránce. Těšíme se na vaši návštěvu!!!
více

Eshop pro zahradnické firmy a osoby podnikající v zahradnickém oboru

V sekci VELKOOBCHOD po registraci nabízíme nový eshop pro zahradnické firmy a osoby podnikající v zahradnickém oboru, který vám ulehčí objednávání zboží pro vaše firmy. Každých 14 dní vám v sezóně navíc přineseme aktuální nabídku - toho dle našeho názoru nejzajímavějšího s aktuálními fotografiemi.

Naleznete tam i podmínky dopravy a fakturace.

JIŽ REGISTROVANÝM ZÁKAZNÍKŮM PLATÍ STÁVAJÍCÍ HESLA!

Těšíme se na spolupráci!
Vaše Zahrada Matúšů více

Zahrada MATÚŠŮ    |    Horní Lhotice    |    Kralice nad Oslavou   675 73    |    tel: 728 015 574    |    email: info@zahradamatusu.cz

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA


Zahrada Matúšůwww.zahradamatusu.cz
info@zahradamatusu.cz
Tel.: +420 728 015 574