Předjaří v naší prodejně, aneb, co u nás právě naleznete

I nyní má naše prodejna co nabídnout: rychlené cibuloviny, pokojové rostliny, petrklíče, semínka a vše k výsevu, sadbu cibule či hnojiva a postřiky v kompletní nabídce pro jaro. Těší se na vás kolektiv ZM.

Navštivte nás na Facebooku

Označte naši facebookovou stránku "To se mi líbí" a získávejte každý týden aktuální informace o novinkách v naší prodejně, o novinkách v našem sortimentu a plánovaných akcích. NOVĚ SI TAM MŮŽETE I VIRTUÁLNĚ PROJÍT NAŠÍ PRODEJNOU!!! více

Sortiment pro vaši zahradu na míru

Renovujete či zakládáte zahrádku, máte projekt plný latinských názvů a nevíte si rady. Připravíme pro vás materiál na míru - přineste nám váš projekt a ostatní nechte na nás: seženeme veškerý materiál, prodiskutujeme s vámi ceny a případné záměny dle vašeho přání, rostliny označíme a poradíme s jejich sázením. Neváhejte se na nás obrátit!

Dárkový poukaz ze Zahrady Matúšů

Hledáte inspiraci na dárek k narozeninám, jmeninám či výročí? Nebo zajímavý vánoční dárek?? Nabízíme dárkové poukazy s roční výběrní lhůtou. Jejich hodnota je pouze na vás, obdarovaný si za ně může vybrat cokoliv z naší nabídky a jejich platnost je jeden rok od data vystavení. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám je na počkání vystavíme.

Otevření nové části našeho zahradního centra

A je to tady !!!!! Máme pro vás termín oficiálního otevření naší nové části - v těchto dnech navážíme zboží a chystáme a na Dýňování 20.10.2018 by mělo být už vše dokonalé!!!

Doufáme, že nás přijdete podpořit!!!! Bez vás bychom nikdy takto daleko nedošli a doufáme, že se vám naše celoroční dřina bude líbit!!!!! více

Změna pracovní doby v zimním období

V období listopad až únor bude naše prodejna z důvodu tmy od pondělí do pátku otevřena jen do 16:30!!! V sobotu pak zůstává otevírací doba od 8:00 do 13:00.

PF 2019

Přejeme všem našim zákazníkům úspěšný start do nového roku a těšíme se na naše vzájemné setkávání a spolupráci v roce 2019. Vaše Zahrada Matúšů

Na vašem soukromí nám záleží

V Zahradě Matúšů věnujeme ochraně osobních údajů velkou pozornost. V tomto dokumentu naleznete informace o tom, jaké osobní údaje zpracováváme zejména o našich zákaznících a uživatelích našeho webu, zda údaje zpracováváme na základě souhlasu nebo na základě jiného právního důvodu, k jakým účelům je používáme a jaká máte v souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů práva. Ochrana osobních údajů

Kavkazské jedle za báječných 499,- a 599,-

Jako díky za vaši celoroční přízeň jsme pro vás připravili a sehnali krásné čerstvé kavkazské jedle ve velikosti 150-200 cm za jednotnou cenu 499,- za kus a ve velikosti 175-220 cm za 599,- za kus.
Stromky vám samozřejmě zabalíme, takže je bez problému odvezete i osobním autem!!! V prodeji od 1.12.2018. Možnost odložení vybraného a zaplaceného stromku u nás ve školce a vyzvednutí nejpozději do 22.12.2018!!!! Možnost dopravy po domluvě!!!

Již nyní si můžete v naší prodejně také vybrat vánoční stromky v květináči - stříbrné smrky, smrky, jedličky.

Od 10. 12. 2018 zahájíme prodej vánočních stromků české produkce - borovice černá, borovice lesní, smrk stříbrný, jedle kavkazská a další.

Přijeďte si vybrat!!

ŠVESTKY, třešně, sladkovišně a asijské hrušky už také na skladě

Rozšířili jsme nabídku ovocných stromků o třetí várku. Na výběr máme z bohatého sortimentu jabloní, hrušní, třešní, višní a sladkovišní, švestek včetně Toptaste, rynglí, meruněk, asijských hrušek a samozřejmě i drobného ovoce, včetně velkoplodých šípků Karpatia.

Dušičková vazba v prodeji

Na prodejně máme již v těchto dnech a budeme mít až do začátku listopadu k volnému prodeji každý den čerstvé výrobky v různých stylech a velikostech. A s nimi samozřejmě všechny možné chryzantémy, macešky, vřesy atd. Pokud si dušičkovou výzdobu raději připravujete sami, i vy nemusíte zoufat, můžete si u nás vybrat z široké nabídky podložek, přízdoby, exotů, sušiny, drátů a dalších věcí, které budete potřebovat. Fotografie si můžete prohlédnout na Facebookové stránce, odkaz na náš FB najdete v horní části této stránky. Těšíme se na vaši návštěvu!!!
více

Prodej ovocných stromků startuje

Již dnes jsme zahájili prodej ovocných stromků. Jedná se zatím především o jabloně - 20 odrůd a hrušně. V omezené míře třešně, višně, ryngle, švestky a jedlé jeřáby - další odrůdy budou přibývat každým dnem.
Již nyní v prodeji také stromkové rybízy, angrešty a sloupové jabloně. Ve výběru vám rádi pomůžeme i s pomocí našich informačních tabulí a osobní konzultace.

20.10.2018 vás zveme na Podzimní dýňování

V sobotu 20. října vás zveme na Podzimního dýňování v Zahradě Matúšů. Připravujeme pro vás dlabání dýní pro celé rodiny za pomoci našich instruktorů, malování na obličej, dušičkovou vazbu, poradenství v oblasti střihu a pěstování ovocných stromů, zahájení prodeje kolekce dekorací Vánoce 2018, občerstvení z dýní a dýňové speciality a řadu dalších překvapení. Těšíme se na vaši návštěvu! více

Barevný podzim je tu!!

Přijeďte si k nám vyladit svůj dům a zahradu do podzimních barev. Nyní široká nabídka vřesů, chryzantém, macešek, okrasných zelí a dalších zajímavých rostlin pro podzimní dekorace.

Zahájen prodej stromkových rybízů a angreštů

Zahájili jsme prodej stromkových rybízů a rezistentních angreštů v bohatém sortimentu odrůd. Přijeďte si vybrat. Dále u nás naleznete: okrasné chryzantémy různých velikostí, macešky, vřesy a další okrasné rostliny pro podzimní výzdobu, halloweenské dýně, okrasné dýně, hokaido a máslové dýně. Těšíme se na vás!!!

Okrasné trávy kralují!

Přijeďte si k nám vybrat okrasné trávy, které jsou v těchto dnech v plné kráse. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu od nejmenších bochánků po třímetrové solitery. V malých i velkých květináčích. Zásoby doplňujeme z naší vlastní produkce každý den.

Podzimní sezóna startuje

Přijeďte si k nám vyladit svůj dům a zahradu do podzimních barev. Nyní široká nabídka vřesů, okrasných zelí, drátovců, hebe a dalších zajímavých rostlin pro podzimní dekorace. Prohlédněte si náš podzimní leták!!

Akční kůra a substráty v prodeji

Nově jsme doplnili zásoby oblíbených akčních substrátů a kůry: Kůra z naší privátní řady - 60 L za 59,90 Kč, do vyprodání zásob, Zahradnický substrát 60 L a Rašelina 60L za 89 Kč - také do vyprodání zásob!!!

Zahájili jsme prodej letošní kolekce růží

V naší maloobchodní prodejně si nyní můžete vybrat ze široké nabídky stromkových, keřových, sadových, pokryvných a popínavých růží z letošní produkce. Těšíme se na vaši návštěvu!!

Bylinková zahrádka od nás!!

Přijeďte si k nám vybrat rostliny pro vaši bylinkovou zahrádku či váš bylinkový koutek na terase: tymián, rozmarýn, oregáno, mátu, šalvěj, kari či libeček. Dále pak pelyněk, šťovík, šantu, yzop, levandule, bobkový list a další.

Široký sortiment letniček

V těchto dnech si u nás můžete vybrat z bohaté nabídky letniček a rostlin pro vaše terasy. Každý týden naši nabídku doplňujeme a rozšiřujeme o další druhy a rostliny. Přijeďte si k nám vybrat muškáty, surfinie, milionbellsky, lobelie, gazanie a jiné pro svá okna a terasy!

Zákaznické karty plné výhod

Nakupujete u nás pravidelně? Chcete využívat výhod našich zákaznických karet? Přečtěte si pravidla pro jejich užívání a požádejte si o vystavení karty na naší pokladně! PRO VELKÝ ZÁJEM PRÁVĚ DOPLNĚNA ZÁSOBA KARET PRO SEZÓNU 2017! Pravidla používání zákaznických karet ZM

Jarní prodej ovocných stromků zahájen

V prodeji máme široký výběr ovocných stromů - jabloní (především nové rezistentní odrůdy), hrušní, ořešáků, třešní - včetně samosprašných, višní, meruňky (včetně mrazuodolných), broskve a nektarinky. Dále pak drobné ovoce - rybízy, angrešty, josta, maliny, ostružiny, ostružinomaliny, borůvky, brusinky, aronie, moruše, muchovník, minikiwi a další.

Jarní sezóna se blíží

I když počasí nás zatím jen tak zkouší, naše prodejna se chystá na start nové sezóny.
Připravili jsme pro vás několik akčních nabídek a doufáme, že vás jimi potěšíme.

Pro velký úspěch pokračuje cenová akce na MULČOVACÍ KŮRU 60 L balení za 59,90 Kč, na 60L balení ZAHRADNICKÉHO SUBSTRÁTU a RAŠELINY - obojí za 89 Kč.

Ale to není vše!!! Náš leták se všemi plánovanými jarními akcemi si můžete prohlédnout ZDE: Leták jaro 2018 ZDE

Zahajujeme prodej kontejnerovaných vánočních stromků

Vánoční stromky v květináčích jsou tu !!!! Krásné stříbrné smrky ve třech velikostech, jedle korejské a normandské a borovice .....

Ořešáky v prodeji!! Od listopadu otevřeno v týdnu 9:30-16:30

Nově jsme doplnili sortiment ovocných stromků o roubované ořešáky (Lake, Saturn, Apolo) a rozšířili sortiment sloupových jabloní! Těšíme se na vás v pro zimní období upravené otvírací době v pondělí - pátek 9:30 - 16:30!!! V sobotu máme otevřeno jako tradičně od 8:00 do 13:00.

Sezóna levandulí

Právě nám nakvétají levandule - letošní rostliny z naší vlastní produkce v odrůdách Hidcote a Anna, postupně se budou přidávat i další druhy. Krom nich již máme naše vlastní letošní pokryvné a stromkové růže, keřové angrešty a keřové rybízy a trvalky. Těšíme se na vás!!!

Fotogalerie z Dýňování na FB

Na Facebooku si můžete prohlédnout fotogalerie z našeho podzimního Dýňování 2017, včetně fotek z našeho fotokoutku!!! více

Podzimní sezóna začíná - prohlédněte si náš nový leták

Se začátkem září se naše zahradní centrum definitivně převléká do podzimních barev. Nová sezóna je tady. Na co se můžete letos těšit a kdy bude naše oblíbené Dýňování? Prohlédněte si náš leták! Těšíme se na vás, Vaše ZM Barevný podzim - leták

Propadněte kouzlu bahenního ibišku

Bahnní ibišek - Hibiscus moscheutos je populární novinkou. Jedná se o trvalku, která každý rok na podzim odumře až k zemi. Na jaře vyraší nové stonky plné obrovských květů. Rostlina má ráda dostatečnou zálivku, nejlépe vlhké slunné místo a pravidelné hnojení. Prodáváme ji v růžové, sv. růžové, bordó a červené barvě.

Jaro je tu!

Jaro si s námi sice stále ještě pohrává, ale naše prodejna je na něj připravená, zahájili jsme prodej ovocných stromů, jarních kytiček, velikonočních dekorací a všeho, co budete potřebovat pro první jarní chvíle na vaší zahradě a ve svém bytě. Máme již také připravený téměř kompletní sortiment naší venkovní prodejny. Těšíme se na vás!! více

První dávka jara dorazila na naši prodejnu

Už máte plné zuby zimy. Nelíbí se vám barvy, které vidíte při pohledu z okna. Přijeďte si k nám vybrat první jarní posly - právě jsme doplnili sortiment! Najdete u nás primule, rychlené cibuloviny, orchideje, zelené pokojové rostliny a další. Krom toho již kompletní jarní nabídku osiv, sazečky, hnojiv, postřiků a substrátů. Doplňujeme také jarní a velikonoční dekorace. Sezóna už je za dveřmi .... více

Podzimní akce 2016

Prohlédněte si náš nový podzimní letáček a přijměte pozvání na naše podzimní akce: Podzimní dýňování 22. 10.2016 a Advent v Zahradě Matúšů 26.11.2016. více informací o Adventu ZDE

Eshop pro zahradnické firmy a osoby podnikající v zahradnickém oboru

V sekci VELKOOBCHOD po registraci nabízíme nový eshop pro zahradnické firmy a osoby podnikající v zahradnickém oboru, který vám ulehčí objednávání zboží pro vaše firmy. Každých 14 dní vám v sezóně navíc přineseme aktuální nabídku - toho dle našeho názoru nejzajímavějšího s aktuálními fotografiemi.

Naleznete tam i podmínky dopravy a fakturace.

JIŽ REGISTROVANÝM ZÁKAZNÍKŮM PLATÍ STÁVAJÍCÍ HESLA!

Těšíme se na spolupráci!
Vaše Zahrada Matúšů více

Zahrada MATÚŠŮ    |    Horní Lhotice    |    Kralice nad Oslavou   675 73    |    tel: 728 015 574    |    email: info@zahradamatusu.cz

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA


Zahrada Matúšůwww.zahradamatusu.cz
info@zahradamatusu.cz
Tel.: +420 728 015 574