Advent v Zahradě Matúšů

V sobotu 2.12.2017 Vás zveme na zahájení adventního a předvánočního
prodeje v našem zahradním centru. V naší vánoční dílně si můžete vyrobit vaše vlastní originální adventní či vánoční dekorace, z naší nabídky vybrat hotové věnce, svícny či vánoční květiny. Přijeďte s námi přivítat vánoční čas!!! více

Kavkazské jedle za báječných 499,- a 599,-

Jako díky za vaši celoroční přízeň jsme pro vás připravili a sehnali krásné čerstvé kavkazské jedle ve velikosti 150-200 cm za jednotnou cenu 499,- za kus a ve velikosti 175-220 cm za 599,- za kus.
Stromky vám samozřejmě zabalíme, takže je bez problému odvezete i osobním autem!!! V prodeji od 28.11.2017. Možnost odložení vybraného a zaplaceného stromku u nás ve školce a vyzvednutí nejpozději do 22.12.2017!!!! Možnost dopravy po domluvě!!!

Již nyní si můžete v naší prodejně také vybrat vánoční stromky v květináči - stříbrné smrky, smrky, jedličky.

Od 8. 12. 2017 zahájíme prodej vánočních stromků české produkce - borovice černá, borovice lesní, smrk stříbrný, jedle kavkazská a další.

Přijeďte si vybrat!!

Zahajujeme prodej kontejnerovaných vánočních stromků

Vánoční stromky v květináčích jsou tu !!!! Krásné stříbrné smrky ve třech velikostech, jedle korejské a normandské a borovice .....

Ořešáky v prodeji!! Od listopadu otevřeno v týdnu 9:30-16:30

Nově jsme doplnili sortiment ovocných stromků o roubované ořešáky (Lake, Saturn, Apolo) a rozšířili sortiment sloupových jabloní! Těšíme se na vás v pro zimní období upravené otvírací době v pondělí - pátek 9:30 - 16:30!!! V sobotu máme otevřeno jako tradičně od 8:00 do 13:00.

ŠVESTKY, třešně, sladkovišně a asijské hrušky už také na skladě

Rozšířili jsme nabídku ovocných stromků o třetí várku. Na výběr máme z bohatého sortimentu jabloní, hrušní, třešní, višní a sladkovišní, švestek včetně Toptaste, mirabelky Bellamira, rynglí, meruněk, asijských hrušek a samozřejmě i drobného ovoce, včetně ostružinojahod a velkoplodých šípků Karpatia.

Fotogalerie z Dýňování na FB

Na Facebooku si můžete prohlédnout fotogalerie z našeho podzimního Dýňování 2017, včetně fotek z našeho fotokoutku!!! více

Zákaznické karty plné výhod

Nakupujete u nás pravidelně? Chcete využívat výhod našich zákaznických karet? Přečtěte si pravidla pro jejich užívání a požádejte si o vystavení karty na naší pokladně! PRO VELKÝ ZÁJEM PRÁVĚ DOPLNĚNA ZÁSOBA KARET PRO SEZÓNU 2017! Pravidla používání zákaznických karet ZM

Dárkový poukaz ze Zahrady Matúšů

Hledáte inspiraci na dárek k narozeninám, jmeninám či výročí? Nebo zajímavý vánoční dárek?? Nabízíme dárkové poukazy s roční výběrní lhůtou. Jejich hodnota je pouze na vás, obdarovaný si za ně může vybrat cokoliv z naší nabídky a jejich platnost je jeden rok od data vystavení. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám je na počkání vystavíme.

Prodej ovocných stromků startuje

Jedná se zatím především o jabloně - 20 odrůd a hrušně 15 odrůd. V omezené míře třešně, višně, ryngle a švestky -další odrůdy budou v prodeji později.
Již nyní v prodeji také stromkové rybízy a angrešty a balíčkované růže - velkokvěté.

Podzimní sezóna začíná - prohlédněte si náš nový leták

Se začátkem září se naše zahradní centrum definitivně převléká do podzimních barev. Nová sezóna je tady. Na co se můžete letos těšit a kdy bude naše oblíbené Dýňování? Prohlédněte si náš leták! Těšíme se na vás, Vaše ZM Barevný podzim - leták

Zahájen prodej stromkových rybízů a angreštů

Zahájili jsme prodej stromkových rybízů a rezistentních angreštů v bohatém sortimentu odrůd. Přijeďte si vybrat. Dále u nás naleznete: okrasné chryzantémy různých velikostí, macešky, vřesy a další okrasné rostliny pro podzimní výzdobu, halloweenské dýně, okrasné dýně, hokaido a máslové dýně. Těšíme se na vás!!!

Okrasné trávy kralují!

Přijeďte si k nám vybrat okrasné trávy, které jsou v těchto dnech v plné kráse. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu od nejmenších bochánků po třímetrové solitery. V malých i velkých květináčích. Zásoby doplňujeme z naší vlastní produkce každý den.

Barevný podzim je tu!!

Přijeďte si k nám vyladit svůj dům a zahradu do podzimních barev. Nyní široká nabídka vřesů, chryzantém, macešek, okrasných zelí a dalších zajímavých rostlin pro podzimní dekorace. Prohlédněte si náš podzimní leták!!

Navštivte nás na Facebooku

Označte naši facebookovou stránku "To se mi líbí" a získávejte každý týden aktuální informace o novinkách v naší prodejně, o novinkách v našem sortimentu a plánovaných akcích. více

Propadněte kouzlu bahenního ibišku

Bahnní ibišek - Hibiscus moscheutos je populární novinkou. Jedná se o trvalku, která každý rok na podzim odumře až k zemi. Na jaře vyraší nové stonky plné obrovských květů. Rostlina má ráda dostatečnou zálivku, nejlépe vlhké slunné místo a pravidelné hnojení. Prodáváme ji v růžové, sv. růžové, bordó a červené barvě.

Široká nabídka vodních rostlin

Stále tu máme bohatou nabídku vodních rostlin - lekníny, plovoucí rostliny, vodní rostliny do mělčin i hloubky, vlhkomilné rostliny na břehy. Vše doplněno o vhodné nádoby pro vodní rostliny a substráty.

Sezóna levandulí

Právě nám nakvétají levandule - letošní rostliny z naší vlastní produkce v odrůdách Hidcote a Anna, postupně se budou přidávat i další druhy. Krom nich již máme naše vlastní letošní pokryvné a stromkové růže, keřové angrešty a keřové rybízy a trvalky. Těšíme se na vás!!!

Bylinková zahrádka od nás!!

Přijeďte si k nám vybrat rostliny pro vaši bylinkovou zahrádku či váš bylinkový koutek na terase: bazalku, tymián, rozmarýn, oregáno, mátu, šalvěj, kari či libeček. Dále pak rýmovník, pelyněk, šťovík, šantu, yzop a další. V prodeji i velmi populární kotvičník!!!

Sortiment pro vaši zahradu na míru

Renovujete či zakládáte zahrádku, máte projekt plný latinských názvů a nevíte si rady. Připravíme pro vás materiál na míru - přineste nám váš projekt a ostatní nechte na nás: seženeme veškerý materiál, prodiskutujeme s vámi ceny a případné záměny dle vašeho přání, rostliny označíme a poradíme s jejich sázením. Neváhejte se na nás obrátit!

Bylinkový týden v Zahradě Matúšů

Od 22.4. do 29.4. se u nás můžete těšit na Bylinkový týden v Zahradě Matúšů - nejširší nabídku bylinek a letniček v sezóně. V sobotu 29.4. 2017 máme i prodlouženou otvírací dobu - 8:00 - 17:00.

Více informací naleznete i na našich FB stránkách!!!

Těšíme se na vás!!! Podrobnosti Zde!

Široký sortiment letniček

V těchto dnech si u nás stále ještě můžete vybrat z bohaté nabídky letniček a rostlin pro vaše terasy. Každý týden naši nabídku doplňujeme a rozšiřujeme o další druhy a rostliny. Přijeďte si k nám vybrat muškáty, surfinie, milionbellsky, lobelie, gazanie a jiné pro svá okna a terasy!

Jaro je tu!

Jaro si s námi sice stále ještě pohrává, ale naše prodejna je na něj připravená, zahájili jsme prodej ovocných stromů, jarních kytiček, velikonočních dekorací a všeho, co budete potřebovat pro první jarní chvíle na vaší zahradě a ve svém bytě. Máme již také připravený téměř kompletní sortiment naší venkovní prodejny. Těšíme se na vás!! více

Jarní prodej ovocných stromků zahájen

V prodeji máme široký výběr ovocných stromů - jabloní (především nové rezistentní odrůdy), hrušní, ořešáků, třešní - včetně samosprašných, višní, slivoní - především nové druhy švestek, které jsou rezistentní či tolerantní (odolné ve dřevu a plodu) k nemoci šárka (Toptaste, Topfirst, Haganta a další), meruňky (včetně mrazuodolných), broskve a nektarinky. Dále pak drobné ovoce - rybízy, angrešty, josta, maliny, ostružiny, ostružinomaliny, borůvky, brusinky, aronie, moruše, muchovník, minikiwi a další.

První dávka jara dorazila na naši prodejnu

Už máte plné zuby zimy. Nelíbí se vám barvy, které vidíte při pohledu z okna. Přijeďte si k nám vybrat první jarní posly - právě jsme doplnili sortiment! Najdete u nás primule, rychlené cibuloviny, orchideje, zelené pokojové rostliny a další. Krom toho již kompletní jarní nabídku osiv, sazečky, hnojiv, postřiků a substrátů. Doplňujeme také jarní a velikonoční dekorace. Sezóna už je za dveřmi .... více

Jarní sezóna se blíží

I když počasí nás zatím jen tak zkouší, naše prodejna se chystá na start nové sezóny.
Připravili jsme pro vás několik akčních nabídek a doufáme, že vás jimi potěšíme.

Pro velký úspěch pokračuje cenová akce na MULČOVACÍ KŮRU 60 L balení za 59,90 Kč. Nově přidáváme výhodné ceny na 60L balení ZAHRADNICKÉHO SUBSTRÁTU a RAŠELINY - obojí za 89 Kč.

Ale to není vše!!! Náš leták se všemi plánovanými jarními akcemi si můžete prohlédnout ZDE: Leták jaro 2017 ZDE

Dušičková vazba 2016

Pomalu pro vás chystáme a plánujeme dušičkovou vazbu pro letošní sezónu. Na prodejně máme připraven vzorník s ceníkem, který vám usnadní objednávání vazeb. Pokud dáváte přednost výběru na místě, od 14.10. 2016 budeme mít až do začátku listopadu k volnému prodeji každý den čerstvé výrobky v různých stylech a velikostech. A s nimi samozřejmě všechny možné chryzantémy, macešky, vřesy atd. Pokud si dušičkovou výzdobu raději připravujete sami, i vy nemusíte zoufat, od 10. října si u nás můžete vybrat z široké nabídky podložek, přízdoby, exotů, sušiny, drátů a dalších věcí, které budete potřebovat. Fotografie z loňské produkce si můžete prohlédnout na Facebookové stránce. Těšíme se na vaši návštěvu!!!
více

Eshop pro zahradnické firmy a osoby podnikající v zahradnickém oboru

V sekci VELKOOBCHOD po registraci nabízíme nový eshop pro zahradnické firmy a osoby podnikající v zahradnickém oboru, který vám ulehčí objednávání zboží pro vaše firmy. Každých 14 dní vám v sezóně navíc přineseme aktuální nabídku - toho dle našeho názoru nejzajímavějšího s aktuálními fotografiemi.

Naleznete tam i podmínky dopravy a fakturace.

JIŽ REGISTROVANÝM ZÁKAZNÍKŮM PLATÍ STÁVAJÍCÍ HESLA!

Těšíme se na spolupráci!
Vaše Zahrada Matúšů více

Zahrada MATÚŠŮ    |    Horní Lhotice    |    Kralice nad Oslavou   675 73    |    tel: 728 015 574    |    email: info@zahradamatusu.cz

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA


Zahrada Matúšůwww.zahradamatusu.cz
info@zahradamatusu.cz
Tel.: +420 728 015 574